Apie mus

Apie UAB "Rivauta"

BOSCH CAR SERVICE tinklo nariai

Nuo 2021m UAB "Rivauta" yra Bosch Car Service tinklo narė. Atitinkame jų keliamus klientų aptarnavimo ir paslaugų kokybės standartus. Bosch Car Service naudojami naujausi gedimo nustatymo metodai ir skaitmeninės informacinės sistemos. Kiekvienas Rivautos autoservisas yra aprūpintas pažangiausia sertifikuota remonto bei diagnostikos įranga, todėl Jums suteiksime aukšto lygio paslaugas.

"Bosch Car Service" tinklo atstovai

"Bosch Car Service" žinomas dėl išskirtinės kokybės. Kokybės valdymo sistema užtikrina nepriekaištingus standartus visuose "Bosch Car Service" autoservisuose. Nuo veiklos pradžios įmonės įkūrėjas Robert Bosch visada ieškojo kaip patobulinti paslaugas. Šis kokybės vertinimo bruožas ir toliau yra mūsų siekis: Aukščiausią kokybę garantuoja tik nuolatinis tobulėjimas.

Kiekvienas autoservisas turi dirbančius savo srities profesionalus. Dėl visapusiško mūsų teikiamų paslaugų asortimento visada suteikiame savo klientams tai, ko reikia. Platus mūsų teikiamų paslaugų spektras leidžia mums atlikti paslaugas visų modelių transporto priemonėms.

Prekės ženklo teiginys "Viskas, ko reikia Jūsų automobiliui" taikomas visame "Bosch Car Service" tinkle. Per pastaruosius 100 metų "Bosch Car Service" tapo universaliu autoservisų tinklu, teikiančiu aukštos kokybės techninės priežiūros, remonto ir diagnostikos paslaugas automobilių vairuotojams.

Automobilio remonto istorija

Kliento pageidavimu, jo automobilio pardavimo atveju pateiksime išsamią automobilio remonto mūsų autoservise istoriją.

Kokybės kontrolės sistema

Ypatingas dėmesys Rivauta autoservise skiriamas mokymui ir kvalifikacijai. Šiuolaikiniuose automobiliuose yra daugybė kompiuterių ir modernių technologijų, tad svarbu, kad autoserviso darbuotojai gerai išmanytų sudėtingas automobilių sistemas.

Šiuolaikinių automobilių remontas neįmanomas be modernių licencijuotų diagnostikos prietaisų - tai paskatino mus bendradarbiauti su vienu iš šios srities lyderių - BOSCH. Norėdami judėti išvien su tobulėjančiomis technologijomis savo autoservisų meistrams suteikiame galimybę savo žinias nuolat tobulinti dalyvaujant BOSCH organizuojamuose prestižiniuose mokymuose bei seminaruose. Dėl nuolatinio mokymo visada esame susipažinę su naujovėmis.

Nuolat tobuliname į ateitį orientuotą personalo skatinimo, kvalifikacijos kėlimo, kokybės kontrolės sistemą. Dėl reguliariai pagal Bosch Car Service metodiką atliekamų vidinių aptarnavimo kokybės patikrinimų mes išlaikome kokybiško ir visapusiško klientų aptarnavimo standartus.

Rivauta autoservise suteikiamų paslaugų kokybė gali būti įvardinta kaip bendra aukščiausios kokybės produktų, profesionalių paslaugų ir klientų lūkesčių patenkinimo visuma.

Kvalifikuoti specialistai

Servise dirba tik kvalifikuoti specialistai, turintys profesinę patirtį

Greitas aptarnavimas

Daugumą darbų atliekame per vieną ar kelias darbo dienas

Patikimos medžiagos

Dirbame tik su patikimais įrankiais, dalimis ir tepalais, todėl gerai atliktas darbas - garantuotas