Kompiuterinė diagnsotika


Kompiuterinė diagnostika

Visos elektroninės sistemos testavimas (pvz variklio, komforto, klimato, pakabos, kompiuteris), klaidų suradimas, jų šalinimas, daviklių patikra ir t.t.

Kadangi naudojame švedų gamybos skenerį – AUTOCOM (www.autocom.se), tai ir „ligas" geriausiai nustatome europoje pagamintiems automobiliams.

Su universaliu skeneriu CARMANSCAN (www.carmanscan.com) diagnozojami daugausiai azijos (japonų, korėjos, kiniečių) firmų automobiliai.

Taip pat turime eile kitu įrenginiu reikalingu gedimu paieškai bei šalinimui.

Variklio diagnostika

Pagrindiniu automobilio mazgu laikomas variklis (automobilio širdis). Nuo to kaip jis dirba priklauso automobilio eksploatacija. Jei Jūsų automobilio variklis dirba netolygiai (jei iš viso dirba), naudoja daug degalų, prastai vedasi, ar gęsta sankryžose, apie komfortą negali būti jokios kalbos. Ir nei elektriniai langai, ar šildomos sėdynės nuotaikos nepataisys. Išvada peršasi viena, jei sušlubavo „širdis" (šiuo atveju-variklis), reikia nedelsiant kreiptis į specialistus.

Tačiau, kaip ir medicinoje, egzistuoja įvairiausi gydymo būdai. Vieni iš karto keičia detales, kiti - diagnostinės aparatūros pagalba nustato „ligą" ir tik tada ją „gydo".

Mes esame pasirinkę antrąjį variantą. Tačiau negalime teigti, jog visus automobilius galime diagnozuoti. Automobilių rūšių yra labai daug ir visai visų pažinti negalima, tokiu atveju nukreipsime į specializuotus servisus.

Na, o mes galime:

  • Komponentų, išmetamųjų dujų patikra ir reguliavimas.CO, COcor,CO2, O2, HC, AFR.
  • Aukštos įtampos patikra ir remontas. Žvakės, aukšt. įtampos laidai ,skriejikas, dangtelis ir t.t.
  • Dinamininės ir fizinės kompresijos patikra.
  • Uždegimo kampo reguliavimas.
  • Baterijos įkrovos patikra.
  • Įpurškimo sistemų diagnostika ir remontas.